• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Yusuf-Nakliyat-2021593744824841/?notify_field=hours&modal=profile_completion&notif_id=1543000310174937&notif_t=page_profile_hours
 İletişim gıf
    • Yusuf Nakliyat
    • YUSUF NAKLİYAT
    • Yusuf Nakliyat
İletişim
 İletişim gıf
0539 783 99 44
Site Haritası
İSTANBUL NAKLİYAT

Hakkımızda

ümraniye nakliye

Zamanla gelişen teknolojik imkânlarla taşımacılık sektöründe kalite ilkesi ile çalışmalarını yürüten Yusuf Nakliyat eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlıyor. Ön hazırlık çalışmamızla nakliye sürecimiz başlar. Sonrasında nakliye gününde gerekli olan taşıma aracı, ekip elemanları, taşıma aracı ve ambalaj malzemeleri belirlenmektedir. Bu şekil nakliye süreci hazırlanmaktadır.

Evden eve nakliyat çalışmalarımızda her oda ayrı bir şekil ambalajlanır. Bu şekilde araçlara yerleştirilir. Aynı şekilde yeni evinize yerleştirilirken de yapılır. Bu şekilde çok kısa sürede ve düzenli bir şekilde nakliyat çalışmalarımızı sizlere sunmaktayız. Eşyalarınız cinslerine göre özel bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu şekilde taşınma esnasında olası sarsıntılara karşı emniyetli şekilde taşınmaları mümkün olmaktadır. Ofis taşımacılığı organizyonunda eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında farklı ürünler kullanılabilmektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik ambalaj malzemesinin yanında köpük ya da sünger malzemeler elektronik cihazlar için kullanılabiliyor.

Elektronik araçlar sayesinde eşyalarınız evinizin balkon kısımlarında hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşıma aracına yüklenebilecektir. Sigortalı taşımacılık çalışmalarımız ile Yusuf Nakliyat şehir içi yollarda çok daha güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşımanız mümkün olacaktır. Ayrıca tekstil taşımacılıkları için özel dizaynlara sahip araçlarımız ile maksimum güvenli ve sorunsuz taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Eşyalarınızın yeni adresine varış sürecinin her aşamasını planlanlı çalışan taşıma ekiplerimiz, en ufak bir şey oluşturmadan eşyalarınızı yeni adreslerine  ulaştırıyor.

Saat